Úvod

Plná verze internetových stránek s detailními informacemi o činnostech společnosti ETRF SE bude spuštěna v nejbližší době.

Vítejte na stránkách společnosti European Training and Research Fund SE (dále ETRF). Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku 23. 10. 2012. Společnost ETRF se připravuje na svůj vstup na trh manažerského a odborného vzdělávání. V současné době tuto přípravu realizuje se subjekty, na jejichž webové stránky naleznete odkazy níže.

O naší činnosti Vás budeme informovat prostřednictvím těchto stránek, případně osobně na základě Vašeho požadavku prostřednictvím níže uvedeného kontaktu.

S přáním krásného dne

Ing. Miloš Drdla, Dr., MBA Ing. Michal Polák, Dr.
předseda představenstva člen představenstvaEuropean Training and Research Fund SE (dále ETRF) je moderní expertní společností, zabývající se odborným vzděláváním stakeholderů ovlivňujících chod subjektů z podnikatelské, veřejné i občanské sféry.

Cílem ETRF je otevřeně definovat a v rámci své činnosti aplikovat nové standardy manažerského a odborného vzdělávání. Standardy respektující potřeby současného celospolečenského a ekonomického prostředí, standardy postavené na základě potřeb a požadavků praxe.

Skupina ETRF v současné době zastřešuje tyto společnosti:

  • Centrum akademických a vzdělávacích služeb a.s.
  • Vzdělávací ústav pro bezpečnostní strategie s.r.o.
  • Vzdělávací ústav pro zdravotnictví a medicínu s.r.o.
  • Výzkumný ústav pro farmacii a biochemii s.r.o.